آخرین مطالب

شماره تجاری یا خصوصی برای کسب و کار 

شاید شما به دنبال خطوط تلفن اینترنتی برای استفاده به عنوان یک شماره تجاری شخصی و خصوصی هستید. یا شاید شما در حال ارزیابی ارائه دهندگان VoIP مختلف هستید، زیرا به راه ارزان تری برای تماس نمایندگان فروش خود با مشتریان احتمالی نیاز دارید. حتی با این حال، شاید شما به یک راه حل صوتی نیاز داشته باشید که بتواند یک جلسه آنلاین و قابلیت های پیام رسانی را برای تیم شما فراهم کند یا شاید شما در حال حاضر یک سرویس VoIP دارید، اما می خواهید مطمئن شوید که از تمام مزایای آن استفاده می کنید.

فناوری جدید

اخیراًدر یک نظرسنجی از بیش از ۲۰۰ کاربر VoIP، از پاسخ دهندگان پرسیدیم که چگونه از محصولات مختلف استفاده می کنند تا تصویری بهتر از محبوب ترین موارد استفاده VoIP بدست آوریم.ما همچنین جدولی از محصولات دارای رتبه برتر را برای ۳ روش اصلی که کسب و کارها از فناوری VoIP استفاده می کنند جمع آوری کرده ایم: تماس های صوتی، تماس های ویدیویی و پیام های فوری.تماس تلفنی از طریق اینترنت علاقه بیشتری را به خود جلب می کند.

بهترین کسب و کار اینرتنتی

تماس‌های تلفنی از طریق اینترنت در حال گسترش هستند.هنگامی که این تکنیک برای اولین بار در اواسط دهه ۱۹۹۰ مورد استفاده قرار گرفت، مکالمات تلفنی اینترنتی به عنوان راهی برای برقراری تماس از راه دور بدون پرداخت هزینه عوارض مورد استقبال قرار گرفت. متعصب ترین طرفداران پیش بینی کردند که شبکه تلفن عمومی معمولی به سرعت منسوخ خواهد شد. البته هنوز این اتفاق نیفتاده است. بازاریابی،رسانه و پول تقریباً سه چهارم جهان تا سال ۲۰۲۵ فقط از تلفن های هوشمند خود برای دسترسی به اینترنت استفاده خواهند کرد.تقریباً سه چهارم (۷۲.۶ درصد) کاربران اینترنت تا سال ۲۰۲۵ تنها از طریق تلفن های هوشمند خود به وب دسترسی خواهند داشت که معادل نزدیک به ۳.۷ میلیارد نفر است.

تماس تلفنی از طریق اینترنت علاقه بیشتری را به خود جلب می کند

علیرغم صرفه جویی در هزینه ها، ارسال تماس های تلفنی صوتی از طریق اینترنت تا حد زیادی یک سرویس ویژه برای بیزینسها و افرادی است که به دنبال ارتباطات بین المللی ارزان تر هستند. شبکه تلفن تحت وب با این حال، این فناوری نشانه‌هایی از گسترش تدریجی به مخاطبان گسترده‌تر را نشان می‌دهد، گامی که در نهایت می‌تواند به معنای تغییرات گسترده‌ای در صنعت ارتباطات راه دور باشد،هزینه ای فراتر از نرخ اتصال به اینترنت سریع خود نپردازید.

چندی از مزیت های فناوری VoIP :

  • هزینه های پایین تر
  • افزایش دسترسی
  • قابلیت حمل کامل
  • مقیاس پذیری بالاتر
  • ویژگی های پیشرفته برای تیم های کوچک و بزرگ
  • کیفیت صدای واضح تر
  • چندوظیفه ای را پشتیبانی می کند
  • انعطاف پذیری بیشتر با تلفن های نرم افزاری