آخرین مطالب

آیا خطوط ویپ نیاز به شارژ دارند؟ چطور شارژ کنیم؟

یکی از سوالاتی که در ابتدا برای افرادی که خطوط voip خریداری میکنند این است که آیا خطوط ویپ نیاز به شارژ دارند یا خیر ؟ چطور آن را شارژ کنیم؟! از مهم ترین و میتوان گفت پرتکرار ترین امور در سرویس  ویپ،شارژ کردن این خطوط است و کسانی که قصد استفاده از این خط تلفن ثابت اینترنتی را دارند،حتما یکبار باید آن را انجام دهد.(در برخی موارد با شارژ نکردن این خطوط نمیتوان از آن استفاده نمود؟!آخر مقاله)

اسیتک

آموزش شارژ خط آسیاتک

یکی از دلایل مهم استفاده اکثر کاربران از خطوط آسیاتک آنتن دهی عالی و اینترنت پرسرعت آن است و به همین دلیل امروزه بسیاری از افردا ترجیحا از سرویس این شرکت (خط تلفن اینترنتی و اینترنت)استقبال می کنند که فعالیت خود را در سال ۸۷ شروع  کرده است و جزء محبوب ترین اپراتور در کشور است.

در ویدیو تمامی مراحل از ورود تا شارژ سرویس اشاره شده است.اگر جواب سوال خود را دریافت نکردید با مشاورین ما در تماس باشید.ما در اسرع وقت پاسخگوی شما هستیم.

آموزش شارژ خطوط پیشگامان

پیشگامان خطوط اینترنت ثابت خودرا با سرشماره ۹۱۰۹ در کشور تلفن ارائه می‌نماید.برای آشنایی با نحوه شارژ سریع این سرویس با ما همراه باشید.

گام اول

وارد پرتال مشتریان پیشگامان می شوید و اطلاعات نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید.(نام کاربری و رمز عبور در زمان ثبت سرویس پیامک می شود)

نکته مهم برای اطاعات کاربری در صورت فراموش کردن با شماره ۱۵۷۷ تماس بگیرید.
گام اول

گام دوم

در گام بعدی انتخاب سرویس خط مورد نظر است.چنانچه از چند خط تلفن NGNاستفاده میکنید،لیست خطوط  شما نمایش داده میشود.

گام دوم

گام سوم

پس از انتخاب سرویس مورد نظر به صفحه جدیدی ورود میکنیم که طبق تصویر زیر باید گزینه خرید بسته را انتخاب کنیم و مطابق نیاز خود بسته شارژ مورد نظر را دریافت و پس از پرداخت آنلاین،سرویس شما شارژ می شود.

شارز پیشگامان

نکته قابل توجه برای دسترسی به پنل اپراتور پیشگامان با مرورگر گوگل کروم

متاسفانه در مرورگر کروم بعد از پرداخت هزینه شارژ،حساب شما به صفحه بر نمی گردد و مبلغ دوباره به حساب شما مسترد میشود.پیشنهاد میشود برای شارژ  فقط سرویس  پیشگامان از مرورگر فایر فاکس استفاده نمایید.

اگر زمان بسته شارژ تمام شود چه اتفاقی میافتد؟

پس از بسته شدن زمان بسته شارژ تماس های خروجی شما غیر فعال خواهد شد(در مواردی هم تماس ورودی غیر فعال میشود)