برون سپاری مرکز تماس

مرکز تماس یا میتوان گفت مدیریت تماس در فضایی صورت میگیرد که تعدادی نیروی کارآمد و متخصص آماده برقراری تماس خروجی یا پاسخگویی به حجم زیادی از تماس‌های ورودی هستند. محل مدیریت تماس می‌‌تواند در بخشی از دفتر کار یک کسب‌و‌کار باشد یا به صورت برون سپاری مرکز تماس مورد استفاده قرار گیرد.

فروش قلب یک شرکت است و پاسخگویی به نیاز های مشتریان از مهمترین رویداد ها در کسب و کار است.برای ارائه خدماتی بهتر و منحصر به فرد به مشتری باید به نحو احسنت ارتباط موثری ایجاد نمود.با توجه به حساسیت خدمات در سازمان ها و ضرورت ارتباط همواره موثر با مشتری،سرویس مرکز تماس(Call Center) راه اندازی شده است تا بتوانند گزاراشات دقیق،پاسخگوی تمامی تماس ها و تمامی امکاناتی که این مراکز در اختیار شرکت ها قرار میدهد،استفاده کند .یکی از اصلی ترین بخش هایی که به صورت رومزه در این سیستم نیاز می باشد نیروهای متخصص و آموزش دیده می باشد.معمولا برای افزایش رضایتمندی مشتری به سمت استفاده از تلفن اینترنتی و یا خدمات برونسپاری مرکز تماس می‌روند.

مدیریت بودجه مهمترین عاملی است که به شرکت‌ها کمک می‌‎کند تا بتوانند در حوزه‌های اصلی کسب و کارشان سرمایه‌گذاری کنند.

دلایل استفاده از برون سپاری مرکز تماس

معایب مرکزتماس - Call Center

سوالات متدوال

قطعا بله،چون  شما میتوانید برای مناسبت خاص یا بازه خاصی از کارشناسان مرکز تماس تلسان استفاده کنید. مثلا : میتوانید یک جشنواره به مدت یک ماه اجرا کنید و از خدمات برون سپاری مرکز تماس استفاده نمایید.

تمامی اطلاعات در سی آر ام و نرم افزار مخصوص ذخیره می شود و دسترسی به این نرم افزار در چندین سطح می باشد که فقط مدیریت کسب و کار میتواند به آن دسترسی داشته باشد. داده ها به صورت محلی ذخیره می شوند و قابلیت ارائه به صورت مستند را دارند.

پس از جمع آوری داده های مربوط به میزان حدودی تماس های ورودی و خروجی شما،اطلاعات بدست آمده بهمراه سوالات و پاسخ های آن … فرآیند برون سپاری شروع می شود.مثلا می تواند استخدام یک نویسنده مستقل برای برون سپاری نوشتن محتوا باشد.

هزینه به دو روش ثابت و دقیقه ای محاسبه می شود. در روش دقیقه ای نرخ تماس ورودی متفاوت از نرخ تماس خروجی است.

درخواست مشاوره و خرید

با وارد کردن اطلاعات درخواستی به ما اجازه می دهید تا با شما تماس بگیریم و در خصوص این محصول اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم .