آخرین مطالب

بهترین تلفن ابری (اینترنتی)

همانطور که اطلاع دارید تلفن یکی از قدیمی و میشود گفت بهترین سیستم برای ارتباط جمعی است.در عرصه تجارت با پیشرفت روز افزون تکنولوژی،سیستم تلفن نیز با قابلیت های جدید و فناوری روز دنیا در کسب و کارهای امروزه مسیری نوع ایجاد کرده است.اکثر تجارت ها به یک سیستم تلفنی یکپارچه و با کیفیت نیاز دارند تا بتوانند به خوبی با مشتریان خود در ارتباط باشند. اگر محل کار شما ثابت نیست، تعداد تماس های همزمان شما زیاد است یا نیروی دورکار دارید، پیشنهاد میکنیم برای راه اندازی تلفن ثابت مجموعه تان از تلفن های ابری کمک بگیرید. این تلفن ها وابسته به منطقه خاصی نیستند و تنها نیاز آنها اتصال به اینترنت میباشد.

بهترین تلفن اینترنتی

شرکت ارائه دهنده اینترنت یا ISP چیست؟

شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت را ISP می گویند که مخفف عبارت Internet Service Provider و به معنی فراهم کننده سرویس اینترنت می باشد.

این شرکت‌ها به شما کمک می کنند تا بدون مشکل و به راحتی به اینترنت پرسرعت دسترسی پیدا کنید. در حقیقت ISP ها به عنوان واسط‌ نقش ایفا می‌کنند.

حال به سراغ معرفی شرکت های ارائه دهنده ی تلفن ویپ می رویم.

بهترین تلفن اینترنتی

از آنجایی که راه اندازی فیزیکی سیستم تلفن، هزینه نسبتا زیادی دارد، راه اندازی تلفن اینترنتی و مرکز تماس ابری جایگزین مناسبی میباشد. سیستم های مختلفی برای راه اندازی تلفن های بدون سیم کشی در سراسر کشور وجود دارند که انتخاب را دشوار می کنند. در چنین حالتی این سوال پیش می آید که بهترین تلفن اینترنتی کدام است و چه ویژگی هایی دارد؟ در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم.

بهترین خطوط تلفن اینترنتی

چند گام مهم در خرید بهترین تلفن تحت شبکه(voip)

گام اول مقایسه قیمت سیستم تلفنی ها با یکدیگر است. شما میبایست خط تلفنی را تهیه کنید که علاوه بر ویژگی های کاربردی که در کسب و کارتان به آن نیاز دارید، قیمت مقرون به صرفه ای داشته باشد. بهتر است چک لیستی از امکاناتی که برای مجموعه خود نیاز دارید مانند صف تماس، منشی گویا، تعداد داخلی(اپراتور ها)، ضبط صدا و … را تهیه فرمایید تا انتخاب مناسبی حین خرید داشته باشید.

گام دوم بررسی کیفیت مکالمه است. اکثر شرکت های ارائه دهنده خدمات ویپ مانند تلسان ،میزبان تل ،آس تل، تلینا امکان تست تماس پیش از خرید را در اختیار شما قرار میدهند. دقت فرمایید که سرویس ابری شما نباید اشتراکی باشد که تماس شما قطع و وصل شود یا دچار مشکلات این چنینی شود. همچنین امکان ارتقای سیستم تلفن، اتصال به crm و دیگر برنامه ها بایستی وجود داشته باشد.

تلسان،تست گرفتن از کیفیت مکالمات پیش از خرید را در اختیار مشتریان قرار می دهد و برای سرویس های تلفن ابری از سرور های اشتراکی استفاده نمی کند (سرور اختصاصی)تا بهترین کیفیت را هنگام مکالمه داشته باشید.

گام سوم انتخاب خط میباشد. قیمت خطوط اینترنتی از ۱۰۹ هزار تا ۵۴ میلیون تومان بوده که بسته به رند بودن قیمت ها متفاوت است. اگر میخواهید از شماره تان در تبلیغات استفاده کنید، پیشنهاد میکنیم خطوط رند تر ۵ و ۱۱ میلیون تومانی را تهیه فرمایید. برای دریافت مشاوره و لیست شماره های موجود با شماره ی ۹۱۳۰۱۳۹۰-۰۱۱ تماس حاصل فرمایید.