آخرین مطالب

شماره مجازی دائمی گوگل ویس چیست ؟

گوگل ویس ،یکی از بهترین سیستم‌های تلفن تجاری است و کسب و کارهای کوچک به لطف سرویس تلفن ثابت اینترنتی VoIP و دسترسی کم هزینه به شماره تلفن های مجازی از آن استقبال می کنند.این شماره ها به‌عنوان شماره مجازی دائمی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. شماره‌های گوگل ویس در حال حاضر تنها از کشور آمریکا ارائه می‌شود. این سرویس هیچگونه محدودیت‌های سایر شماره‌های مجازی را نداشته و می‌توانید از این شماره برای فعالسازی اغلب سایت‌ها و سرویس‌ها استفاده کنید.

گوگل ویس

شماره مجازی دائم گوگل یکی از انواع شماره های مجازی است که ارائه دهنده خدماتی همچون:تماس،ارسال پیامک،تاییده(Verify) در سرویس های شبکه اجتماعی مختلف است و تنها تفاوت آن با سیم کارت های معمولی و خطوط تلفن ثابت،عدم محدودیت است.شما با خرید گوگل ویس توسط نرم افزار آن امکان ارسال و دریافت تماس و پیامک را با پیش شماره آمریکا خواهید داشت. این نرم افزار در نسخه‌های اپلیکیشن اندروید و IOS  و تحت وب در دسترس است.کاربران این امکان را دارند تا از چند شماره گوگل ویس در یک گوشی همراه استفاده کرده و همچنین تماس های دریافتی خود را در لپتاپ،موبایل یا تبلت مدیریت کنند.

امکانات شماره گوگل ویس

امکانات متعدد این شماره تلفن اینترنتی گوگل همه را مجذوب خود کرده است.در ادامه این مقاله به ویژگی آن میپردازیم.

شماره گوگل ویس

پرداخت هزینه یکبار برای همیشه

اکثر شماره‌های مجازی موقت هستند زیرا امکان وریفای مجدد و دریافت دوباره پیامک برای آن‌ها وجود ندارد و شاید هم پیامک برای آن خط ارسال نشود. شماره گوگل ویس از نوع شماره‌های مجازی دائمی است و هر زمان نیاز به کد تایید بود میتوانید در گوگل ویس آن را دریافت نمایید.

دریافت آنی شماره

خطوط مجازی دائمی نیازی به سیم کارت ندارد و میتوانید بلافاصله بعد از پرداخت هزینه شماره تلفن آن را تحویل بگیرید.

امنیت بالا خط دائم

شماره مجازی رایگان به دلیل استفاده تعداد زیاد کاربران از امنیت پایین تری برخوردار است اما در شماره مجازی دائم در گوگل ویس انحصاراً به یک کاربر تعلق میگیرد و احتمال هک شدن آن وجود ندارد.

عدم مسدودی شماره

برخی از سرویس‌های ایرانی و خارجی نسبت به شماره‌های مجازی حساس هستند و در صورت شناسایی این شماره‌ها اکانت مورد نظر را مسدود می‌کنند. اما شماره مجازی گوگل ویس کاملاً شبیه به شماره‌های واقعی است و به همین دلیل حتی در تلگرام که سیستم امنیتی بسیار پیچیده‌ای دارد شناسایی نمی‌شود.

در نظر داشته باشید تا زمانی که شما قوانین و مقررات سرویس‌ها را رعایت کنید، هرگز مسدود نخواهید شد.

ورودی نامحدود پیام و تماس

در اکثر شماره‌های مجازی ورودی محدودی برای پیامک یا تماس در نظر گرفته شده است. اما در شماره مجازی گوگل ویس تا زمانی که قوانین و مقررات گوگل را رعایت کنید، محدودیتی از نظر ارسال و دریافت پیام و تماس وجود ندارد. بنابراین کاربران می‌توانند با استفاده از این شماره در تمامی سرویس‌ها پیام و تماس دریافت کنند.

امکان انتقال گوگل ویس به جیمیل شخصی

در هنگام خرید گوگل ویس یک اکانت جیمیل به کاربر داده می‌شود که کاربر می‌تواند در صورت لزوم شماره خریداری شده را به جیمیل شخصی خود منتقل کند.

تماس و پیامک رایگان با آمریکا و کانادا

اما امروزه مردم دو کشور آمریکا و کانادا می‌توانند از این نوع شماره مجازی برای تماس و پیامک رایگان در این دو کشور استفاده کنند. همچنین افرادی که قصد ارتباط تلفنی با دیگر کشورهای آمریکایی، اروپایی، آسیایی و آفریقایی را دارند می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای بسیار کم، حساب گوگل ویس خود را شارژ کرده و تماس ارزان قیمتی را برقرار کنند.

تاییدیه اغلب سرویس‌ها

اغلب سرویس‌ها قابل وریفای هستند و سرویس تلگرام و اپل آیدی تست شده است. ولی ممکن است که برای سرویس‌های واتساپ و جیمیل گوگل امکان ساخت حساب وجود نداشته باشد. قبل از خرید گوگل ویس ابتدا این مسائل را بررسی کرده و سپس شماره را تهیه کنید.

دریافت آنی پیامک و تماس

برخی از شماره‌های مجازی دارای چند ثانیه تاخیر در دریافت پیامک و تماس هستند که این مسئله به دلیل استفاده از شماره مجازی کشوری در کشور دیگر است. اما خوشبختانه با استفاده از شماره گوگل ویس می‌توانید پیامک و تماس‌های مورد نظر خود را به صورت آنی دریافت کنید.

اپلیکیشن موبایل و نسخه تحت وب

برای شماره مجازی گوگل ویس دو اپلیکیشن اندروید و iOS طراحی شده تا کاربران بتوانند با توجه به سیستم‌عامل موبایل خود یکی از این دو اپلیکیشن را استفاده کنند. همچنین امکان استفاده از نسخه تحت وب هم در کامپیوتر، لپ‌تاپ و موبایل فراهم می‌باشد.