آخرین مطالب

سرشماره ۹۰۰۰ برای کجاست؟پنل اس ام اس چیست؟

در عرصه دیجیتال با واژگانی جدید آشنا می شویم که شاید برایمان مسئله باشد که این کلمات چیست و چه کاربردی دارند؟! پنل اس ام اس،ویپ،کال سنتر،شماره های خطوط اینترنتی،PBX و .. .در این مقاله نگاهی به دو مورد از این واژگان داریم! اولین پنل ارسال پیامک انبوه(پنل اس ام اس) و دومین پیش شماره ۹۰۰۰ را برایتان معرفی میکنیم.

پنل اس ام اس چیست ؟

سامانه ملی پیامک،بصورت یک نرم افزار آنلاین و تحت شبکه که مدیریت پیامک های ارسالی و دریافتی را در اختیار کاربرد خود می دهد.سامانه‌های پیام کوتاه، نیاز به یک سرشماره پیامکی دارند که بتوانید با آن‌ها، متن های مختلف پیامکی خودتان را ایجاد و سپس ارسال نمایید. این خطوط پیامکی شامل اپراتورهای ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰، ۰۲۱ و ۰۲۶، ۹۹۹۹ و اپراتور ۹۰۰۰ هستند.

چرا از خطوط اپراتور ۹۰۰۰ استفاده کنیم ؟

خطوط ارسال کننده پیام کوتاه به دو دسته‌ : تبلیغاتی و خدماتی تقسیم می شوند.

خطوط پیامک تبلیغاتی

تمامی خطوط پیامکی پس از فعالسازی از طرف اپراتور،بصورت پیش فرض جزء دسته بندی تبلیغاتی هستند. نکته قابل توجه اینکه ،خطوط تبلیغاتی قادر به ارسال پیامک به بلک لیست مخابرات نیستند.

خطوط پیامک خدماتی

همانطور که گفتیم تمامی خطوط پیامکی در دسته بندی تبلیغاتی بصورت پیش فرض قرار دارند اما خطوط خدماتی با ارائه مدارک مورد نیازی که از طرف آن اپراتور درخواست میشود و پس از گذشت زمان تعیین شده از سوی اپراتور تبدیل به خط خدماتی می شوند.از ویژگی این خطوط میتوان به ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات اشاره کرد.با استفاده از خطوط خدماتی شما می‌توانید پیامک‌های اطلاع‌رسانی را به مشتریان خود ارسال نمایید ولی قادر به فرستادن پیامک‌هایی که تبلیغاتی، آفر یا تبریک هستند، نخواهید بود.

چطور می‌توان به مشتریان ثابت خود از طریق ارسال اس ام اس، تبلیغ،تخفیف و یا تولدشان را تبریک بگوییم؟!

تنها با اپراتور ۹۰۰۰ میتوان ارسال پیامک‌های تبلیغاتی، آفر، تخفیف، تبریک تولد و… را به مشتریان ثابت کسب‌وکار شما حتی آن دسته از افرادی که سیم کارت‌شان را در لیست سیاه مخابرات قرار داده‌اند نیز فراهم کرده‌ است.

فعالسازی خطوط پیامکی ۹۰۰۰ چقدر است ؟

مدت زمان ۲ تا ۶ ماه کاری برای برای خدماتی نمودن اپراتورهای ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰، ۰۲۱(تلفن ثابت) و ۹۹۹۹ نیاز است.درحالیکه اپراتور ۹۰۰۰ در کمتر از ۱۰ روز کاری، سرشماره شما را خدماتی می‌کند.

ویژگی های خطوط پیامکی ۹۰۰۰

امکان ارسال بلک لیست از زمان ثبت خط
امکان ارسال لینک در پیامک بدون نیاز به ارائه مدارک
عدم نیاز به تمدید سالیانه خط
ثبت خط به صورت اختصاصی و امکان دریافت پیامک
ارسال متن تبلیغاتی و تبریک تولد به مشتریان ثابت و قدیمی
سرعت ارسال و دریافت بالا
خطوط ۸ رقمی کوتاه و رند
قابلیت خدماتی نمودن برای افراد حقیقی (با اینماد یا جواز کسب‌وکار)
قابلیت خدماتی شدن برای افراد حقوقی
امکان استفاده در وب سرویس و API و افزونه‌های پیامکی

تلفن رایکان

خطوط اینترنتی با پیش شماره ۹۰۰۰ ؟

خطوط اینترنتی ۸ رقمی که با پیش شماره ۹۰۰۰ ارائه میشود به نام تول فری (Toll-Free) شناخته میشوند.نسل جدیدی از خطوط ویپ در ایران که در زمان تماس گرفتن،هیچ هزینه ایی برای تماس گیرنده ندارد و جنبه تبلیغاتی دارد.تماس با هر نوع اپراتوری از تلفن های ثابت و همراه برعهده مالک خط تلفن میباشد.همانطور که در قسمت پیامکی اشاره شد خطوط تول فری ۹۰۰۰ به تازگی به لیست اپراتورهای پیامکی اضافه شده است.

مزایای استفاده از خط ۹۰۰۰

  • برند سازی
  • سرویس دهی بهتر
  • رایگان بودن تماس های تماس گیرنده باعث جذب مشتری خواهد شد
  • رند بودن خطوط باعث افزایش ماندگاری شماره در ذهن خواهد شد
  • رضایت مشتریان به علت رایگان بودن تماس از پشتیبانی
  • عدم نیاز به پیش کد یا کد استان
  • اعتبار دادن به کسب و کار